Anasayfa / Teknoloji / Telegram bitcoin mining yapımı

Telegram bitcoin mining yapımı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,25. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...Bitcoin alım&satım ve Bitcoin mining

2009 yılında çıkan ve son 2-3 yıldır çok rağbet gören bitcoin 2017 yaz aylarında yükselişe geçerek 1 btc = 78000tl civarında işlem gördü. Bazı kişiler bitcoin alım&satım yaparak kazanç sağlarken bir kısım da bitcoin üretim yani bitcoin mining ile kazanç sağlıyor.

Bitcoin Mining Nasıl Yapılır?

Bitcoin üretebilmek için geçmişte ekran kartları ve işlemci güçleri kullanılmaktaydı. Fakat talep ve bitcoin mining yapan kişiler arttıkça bitcoin üretimi zorlaştı ve günümüzde bitcoin mining için asic bitcoin miner cihazları rağbet görmektedir. Ayrıca telefonlarınız ile günde toplam 10-15 dakika ayırarak bitcoin mining yapabilirsiniz.

Telegram uygulaması ile bitcoin mining nasıl yapılır?

Telegram uygulamasında bulunan bitcoin mining grubuna katılarak size verilen görevleri ve günlük bonuslarınızı alıp bu bonuslar ile sanal ekran kartları alarak bitcoin üretmeye başlayabilirsiniz. Telegram grubuna katıldıktan sonra START butonuna tıklayarak kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

Mobilden bitcoin mining yapmanız gerekenler şu şekilde;

  1. TELEFONUNUZA TELEGRAM UYGULAMASINI İNDİRİN.
  2. BURAYA TIKLAYARAK TELEGRAM UYGULAMASINDAKİ GRUBA KATILIN
  3. KATILDIKTAN SONRA EKRANA ÇIKAN START TUŞUNA TIKLAYARAK 450 Diamond ile başlayarak 4 tane en düşük seviye  kartı alarak kazım yaparsınız.
  4. Biriken satoshi sizin belirleyeceğiniz bitcoin cüzdanınıza gönderilmektedir.
  5. Arkadaşlarınızı davet ederekte kolay bir şekilde 90 diamonds alabilirsiniz.

Bol Kazançlar

Kişi şuanda okuyor.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir