Anasayfa / Popüler Oyunlar / PUBG / PUBG’ de Görmeyi İsteyeceğimiz 5 Harita

PUBG’ de Görmeyi İsteyeceğimiz 5 Harita

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...1) Frozen World

 

Karlı haritalar her zaman bende çok güzel hisler uyandırmıştır. Son zamanlarda Frostpunk demosunu oynadım  ve çoğu karlı haritadan farklı hisler uyandı içimde. Kesinlikle PUBG’ de Frozen World tipi bir harita çok güzel olacaktır.

2) Ukrayna- Çernobil

PUBG’ nin DNA’ sına çok fazla uygun olacak bir harita diye düşünmüşümdür hep bu görseli gördüğümde. Gerçekten çok farklı bir yapıya sahip olan Çernobil Bölgesi, PUBG severlerini de o atmosferin içine rahatça çekebileceğini düşünüyorum.

 

3) The post- Apocalypse (Kıyamet Sonrası)

Özellikle PUBG’ nin olası hikayesiyle tamamen örtüşecek bir harita biçimi olarak görüyorum Kıyamet Sonrasını. Bilim Kurguların babası olan Kıyamet Sonrası konuları, PUBG’ nin de en sevilen haritası neden olmasın ki?

4) Skyrim Haritası

Görüntüye baktığımız da bile tüyleri diken diken eden bir harita. Kesinlikle PUBG’ nin odaklanma sorununu tamamen ortadan kaldırır diye düşünüyorum. Ayrıca PUBG’ ye biraz da Gece katmak hiç fena bir fikir değil.

 

5)Zhangjiajie Ulusal Orman Parkı- Çin

Tamam yeter artık, içimize biraz bahar havası dolsun. İşte size yeşilliklerin arasında tamamen kanla kazanılacak bir ulusal park. Labirentimsi harita yapısı ile heyecanı doruklarda yaşayabileceğimiz, üst düzey bir keyif içerebilecek bir harita.

Kişi şuanda okuyor.

Hakkında admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir