Anasayfa / Haberler / Metin içinde geçen herhangi bir bigiyle ilgili olarak sayfa altına, çalışmanın sonuna konulan açıklama veya kaynak bilgisi anlamına gelen dipnota eskiden ne nedirdi?

Metin içinde geçen herhangi bir bigiyle ilgili olarak sayfa altına, çalışmanın sonuna konulan açıklama veya kaynak bilgisi anlamına gelen dipnota eskiden ne nedirdi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...Dünyanın en çok kazandıran ve Türkiye’de televizyon ekranlarının en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster’de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve Metin içinde geçen herhangi bir bigiyle ilgili olarak sayfa altına, çalışmanın sonuna konulan açıklama veya kaynak bilgisi anlamına gelen dipnota eskiden ne nedirdi? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster’de sorulan Metin içinde geçen herhangi bir bigiyle ilgili olarak sayfa altına, çalışmanın sonuna konulan açıklama veya kaynak bilgisi anlamına gelen dipnota eskiden ne nedirdi? sorusu ve cevabı…

Kişi şuanda okuyor.

Hakkında admin

Benzer konular

Tam Kafadan 3. Bölüm izle

ZulaOyun tarafından yapılan ve internet dizisi olarak çıktığı andan itibaren çok yüksek izlenme sayısına ulaşan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir