Anasayfa / Güncellemeler / Rainbow Six Siege 4. Sezon Yeni Operasyon White Noise

Rainbow Six Siege 4. Sezon Yeni Operasyon White Noise

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...2. yıllarını dolduran ve oyuna kattıkları heyecanı hiçbir zaman esirgemeyenRainbow Six Siege Ekibi şimdide karşımıza yeni Operasyon olan White Noise ile çıkıyor. İsterseniz Rainbow Ekibinin bu Operasyon hakkında yazdığı yazıyı hep beraber okuyalım;

RAINBOW SIX SIEGE WHITE NOISE OPERASYONU VE YENİ OPERATÖRLER

‘Rainbow Six Siege 1 Aralık 2015’te piyasaya çıktığından beri neredeyse tam iki yıl geçti. Oyunu bu kadar uzun süre destekleyen milyonlarca oyuncuya teşekkür ediyoruz. Üçüncü senemize girerken kutlamak için çok şey olacak. 3. Yıl’da gelecek heyecan verici şeyler hakkında daha fazla haberimiz olacak.

707. Özel Görev Taburundan (707 SMB) bulunan iki yeni Operatör Rainbow Takımına katılıyor. Bu operatörlerin  Savunucu, metodik ve tutumlu olduğuna bakmayın, aynı zamanda saldırgan ve cüretkârlar. Ayrıca karanlıkta direnişleri ve cesaretleri ile bilinen yeni GROM Operatörünü de Takımımıza dahil ediyoruz.”

Şuan için White House ve yeni operatörler ile alakalı bilgilerimiz maalesef bunlarla kısıtlı. 18-19 Kasım arası daha net bilgiler gelmeye devam edecek.

GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMAK İÇİN BİZLERİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN !

 

Kişi şuanda okuyor.

Hakkında ali

Benzer konular

PUBG Güncelleme Sonrası Açılmama Sorunu

Tüm oyuncuların beklediği PUBG güncellemesi sonunda yayınlandı. Fakat oyunu güncelledikten sonra bir çok oyuncu, oyunu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir